Продажа велосипедов и комплектующих, квалифицированный ремонт, консультации и индивидуальный подход к каждому клиенту

Велосипеды, комплектующие, сервис

Велофорум Херсона

Объявление

Группа здоровья приглашает катать, катать и катать! Еженедельно 18:00 вторник и четверг __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Соревнования __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Клуб тренировок в Strava __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Збираємо команду на Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!» 19 травня в парку Дубки (м. Київ) __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ День рождения Велофорума в Лукоморье. Нам 8 лет! (21 апреля 2018 в 11:00 "Салют")

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велофорум Херсона » КТО НА ЧЁМ » TREK Marlin 2013 - Master General (Павел), Ужгород


TREK Marlin 2013 - Master General (Павел), Ужгород

Сообщений 31 страница 34 из 34

31

Morvis написал(а):

З.Ы. жил бы я на западной-на хардтрейлы даже бы и не смотрел :)

Павел написал(а):

А я би дуже дивився.

Павел написал(а):

...бо націлений на підвіс. доведеться повертатися це точно (до серйозного підвіса ДХ - плани на наступний 2014 рік). Жити за 10 км від Карпат і не мати даунхільного байка це не феншуй.

а я говорил! :D
Паша,оставляй 2 бака (хардтейл и подвес)!

0

32

Давно не появлявся на форумі, колеги вибачайте, відкрили свій Ужгородський Форум ))) Усім хто мене пам'ятає чи не дуже великий привіт!

За останній час відбулося декілька приємних і неприємних речей. По перше я поламався, стандартний вело-перелом ключиці - такщо тепер пішоход на добрих 6-8 місяців (повторно впасти дуже небезпечно та і плече за 3 місяці ще не може тримати нагрузку - відчуваються шурупи). Упав паскудно - уперся в сутінках (XML був включений...) в викорчуваний пеньок в лісі (огризок від викорчуваного дерева). В результаті я на байку з ЕТТ 640мм взмив вгору на півтора-два метри над землею, впав в яму 0.5 м і на плече, а зверху мене добив мій байк....

Велосипед продав Марлін, після цього падіння я на ньго сердився.

А із приємних, що коли остаточно виздоровію - то в мене буде вже новий "карпат-байк": Cube Sting 140 Pro 29. http://www.cube.eu/en/bikes/fullsuspens … 40-pro-29/
Це один з найдоступніших велосипедів з ходами 140 мм, правда вага 14,6 кг, ну при моїх 95-100 кг думаю +/- 1 кг не варті додаткових тисяч витрат, та і на півкіло можна потім буде похудати за рахунок камер, резини, і витратних матеріалів трансміссії.
Чому саме такий вибір, малу помалу маршрути розширилися і добралися до гірських хребтів і їх вершин. Оскільки гори це камінь то і дороги відповідно дуже часто каменисті трясучки і досить таки часто доводиться вставати і їхати на ногах десятки багато км. Хто був на Королі Гір чи Опришках знають цю специфіку. І якщо при маршруті 20 км ще на ногах постоїш то після набору тисячу метрів якось потім ще й стояти важкувато. Чому такі великі ходи. Ну що таке хід 100 міліметрів я вивчив. Ну якщо комусь досить то на наших "доріжках" якось весь час хотілося більше плюшу, щоб збільшити швидкість. Знаю, що втрачу в швидкості підйомі і на шоссе, але в нас хлопці і на підвісах 150 ходу їдуть майже нарівні з усіма, тут більше залежить від фізухи самого велосипедиста. Ось такі от пироги.

0

33

Павел   Скорейшего выздоровления и удачной покупки нового байка :cool:

0

34

Одужуй скоріше, бажаю реалізувати свою мету, чекаємо на звіт від майбутніх вражень. :)

0


Вы здесь » Велофорум Херсона » КТО НА ЧЁМ » TREK Marlin 2013 - Master General (Павел), Ужгород