Велофорум Херсона

Объявление

Володар гори 14.03.2021 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Заходи - події 2021р. ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ! _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Події федерації 2021р. _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Клуб тренировок в Strava

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велофорум Херсона » Велопарад Девушек Херсона » ОcIннIй ВЕЛОПАРАД ДIВЧАТ 17 вересня 2011.


ОcIннIй ВЕЛОПАРАД ДIВЧАТ 17 вересня 2011.

Сообщений 1 страница 30 из 114

1

http://b3.su.imgsrc.ru/a/alenka_smile/6/24780816pvY.jpg
Всiм привiт! Нашi улюбленi дiвчата, рiдного мiста Херсону! Хочу Вас запросити Другий Херсонський Велопарад Дiвчат у спiдницях!
Зустрiнемо Осiнь разом! На байках! З квiтами!

Третій київський та другий всеукраїнський велопарад у повсякденному
одязі відбудеться у другий день Європейського тижня мобільності. До
участі запрошуємо велосипедисток та велосипедистів
у святковому або повсякденному одязі - тільки не в спортивному!

Мета Велопараду без кордонів - показати, що велосипед - вид
транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на
вечірку, і який є повноцінною альтернативою приватним авто.

Дівчатам пропонуємо вдягати спідниці, сукні, шалики, капелюшки, туфлі
на підборах, прикручувати на кермо кошики, ведмедиків та живі квіти.
Хлопцям - будь-який не спортивний одяг, але краще, щоб це був одяг, у
якому можна ходити на роботу чи у справах.

Велопарад відбудеться 17 вересня об 11:00 за будь-якої погоди. Зустріч
о 10:30 у сквері біля пам'ятника Потьомкiну. Зберемось десь бiля карети.
Щоб не заблукати . О 10:50 розпочнеться формування
колон (згідно з Правилами дорожнього руху по 10 осіб у колоні), і
рівно об 11:00 перша колона вирушить у напрямку к/т Україна, через пр.Суворова.

Маршрут велопараду:  Сквер Потьомкiна - сквер молодих (бiля ц.РАГСу) - пр.Суворова - пр.Ушакова - площа Перемоги - парк Комсомолу - парк Слави - парк Ленiна.

Після велопараду учасники зможуть вiдпочити у кав'ярнi.
В мене є ще одна пропозицiя що до пiсля параду, але це ще буде у обговореннi з представниками мiсця вiдпочинку.
Ну Добре...  :blush: ...
Хто хоче пограти або спробувати у великий тенiс на кортi? Останнi сонячнi днi.
Я дуже! Але тiльки з Вами всiма.
:idea:  Якщо наберемо певну кiлькiсть учасникiв буде не дуже дорого :yep: звiсно все це не безкоштовно.
Гадаю погода нас порадує )
Одразу пишiть +1...+2, кто хоче на корт перед кав'ярнею)
Або маєте якесь iнше бiльш цiкаве мiсце вiдпочинку  :question:

Велике прохання Denis XC порадити нам що до останнього мiсця вiдпочинку.   :blush: Дякую)
Зустрiнимо осiнь разом  :flag:

Бажаючi спробувати побумкати м`ячика на корті.

1.ALENKA_SMILE ;
2.LIra;
3.Оксана;
4.Хельга;
5.Tricky Vicky;
6.Женя...

Теги: Велопарад девушек в платьях,ВЕЛОПАРАД ДIВЧАТ,Велопарад девушек

0

2

ооооо! надо будет супруге рассказать )))) как раз перед КК гонками )))) отлично!

0

3

оооо круто я полюбому буду а 18 поеду на крос кантри))

0

4

меня вот название смущает Другий Херсонський Велопарад Дiвчат у спiдницях

ALENKA_SMILE написал(а):

Доучасті запрошуємо велосипедисток та велосипедистів у святковому або повсякденному одязі - тільки не в спортивному!

получается, что это "унисекс" парад, а не "дівчат у спідницях"

0

5

Филипп написал(а):

получается, что это "унисекс" парад, а не "дівчат у спідницях"

Вiд хлопцiв нiкуди не подiтися  :dontknow: вже намагалися  :rofl:

0

6

а вы что думали в скахку попали)) :question:

куда вам дiвчатам без нас хлопцiв=)))) :playful:

0

7

Супровiд потрiбен, безумовно!

0

8

ALENKA_SMILE написал(а):

Вiд хлопцiв нiкуди не подiтися   вже намагалися

і не кажіть, пані! і з ними тяжко, та без них теж неперелюбки ))))

0

9

17го числа  в 11 в сквере Потемкина парад невест, должно быть много людей. хорошее ли это место для сбора и формирования колон..

0

10

:rolleyes: Вважаю мiсця буде досить усiм дiвчатам, а взагалi я нiчого про наречених не чула, мiсце i час зустрiчей спiвпали випадково :blush:

0

11

ALENKA_SMILE написал(а):

Велике прохання Denis XC порадити нам що до останнього мiсця вiдпочинку.    Дякую)

Та шо я можу порадити, якщо дівчина вже вирішила = то є КАПЕЦЬ, усі торнадо, урагани у USA мають дівочі імена.  :flirt:  :D
Треба кросівки на пласкій підошві, одяг - на Ваш смак, тільки щоб Вам у ньому було приємно рухатись.
Бажано знати більш-менш точний час, коли Ви хочете спробувати побумкати м`ячика на корті.
Тут таке діло щоб був вільний корт від тренувань, ну і щоб не було дождя.
Спробую дізнатись графік тренувань.
Щось конкретне зможу відповісти десь трохи пізніше.
Зараз ціна оренди корта за годину становить 50грн.

Справа в тому, що зараз я там вже не працюю, але зв`язок тримаю, тому нічого немає неможливого.

0

12

да на 17 вообще день города,говорили сколько Херсону лет,столько будет и невест:)а еще там буде много выступающих на концерте,и мне кажется в 10.30 мы там потеряемся в толпе людей:)

0

13

Я за корт  :cool:  очень классная весчь!

0

14

LIra, Ура! Хочаб хтось пiдтримав  :cool:

0

15

я ни разу не играл в большой теннис, интересен настольный. но вот подумал - даже когда играешь 2 на 2 (т.е. 4 человека за столом) - уже не то. а что будет, если на одном корте соберется 4-6-8-n человек? это должно быть увлекательно? или планируется заказывать количество кортов под количество человек?

0

16

ALENKA_SMILE, а ракетки на прокат будут? :flag:

0

17

Хельга :dontknow: =>
Denis XC,

Хельга написал(а):

а ракетки на прокат будут?

Tariuss, Вважаю, що можливо буде взти 2 корти, якщо ми своєчасно порахуємося.

0

18

1.ALENKA_SMILE
2.Оксана
3.LIra
4.Хельга
5.Tricky Vicky
6.Женя

7. ............ :question:

0

19

Хельга, це ти взагалi дiвчат рахуєшь?

0

20

ALENKA_SMILE, тех кто выявил желание присоединиться. в общем у нас дивчат значительно больше :flag:
если с тенисом не выйдет, можем сыграть в бадминтон на пл. Свободы или в любом парке. (две ракетки и два воланчика имеются точно, могу еще парочку пробить) :flag:

Denis XC написал(а):

Треба кросівки на пласкій підошві

це суперечить тематиці акції

ALENKA_SMILE написал(а):

Дівчатам пропонуємо вдягати спідниці, сукні, шалики, капелюшки, туфліна підборах,

0

21

ALENKA_SMILE написал(а):

LIra, Ура! Хочаб хтось пiдтримав

Завжди хотіла в теніс зіграти )

0

22

Хм, мне кажется массовость - это не для тенниса. Если ошибаюсь - поправьте. Тут больше бы подошло катание на коньках, к примеру...Все желающие помещаются на катке и получают удовольствие)))

0

23

Denis XC написал(а):

Треба кросівки на пласкій підошві

Хельга написал(а):

це суперечить тематиці акції

Можна взяти з сбою кеди у сумочцi, бо пробiг буде майже завершено  :rolleyes:
Tariuss, у спiдницi на каток нiзащо не подїу  :no: хоч  :tired: мене 
Хоча iдея дуже добре пiдходить для масового вiдпочинку, без заперечень.

0

24

Хельга написал(а):

ALENKA_SMILE, а ракетки на прокат будут?

Ракетки и мячики дают, не самые крутые модели, но для любительского тенниса нормально.  8-)

Tariuss написал(а):

Хм, мне кажется массовость - это не для тенниса. Если ошибаюсь - поправьте.

Смотря что Вы хотите - если играть на счет, то это 1 на 1, или 2 на 2. А если в первый раз просто попробовать - по очереди можно поперебивать через сетку, как это делают на тренировках теннисисты. Удары справа, удары слева - для собственного удовольствия и развития.

0

25

Tariuss написал(а):

Хм, мне кажется массовость - это не для тенниса. Если ошибаюсь - поправьте. Тут больше бы подошло катание на коньках, к примеру...Все желающие помещаются на катке и получают удовольствие)))

Солидарен с Tariuss. Кстати про массовость - а по городу есть инф. про велопарад или на других херсонских форумах?
Можно былоб распечатать и в каждом Вузе наклеить инф про велопарад...

0

26

Ув. P_V_L & Tariuss. Женщины, они в основе своей не всегда логичны. Хоть это я больше сейчас для них и пишу.
Теннис и велосипеды - это разное немного. Желание поиграть в большой теннис - классное. Но оно никак не массовое. Если первый раз, то лучше туда вдвоем прийти. И не в платьях.

"А если в первый раз просто попробовать - по очереди можно поперебивать через сетку, как это делают на тренировках теннисисты"
Ну их же там не толпень бегает:)

"Хоча iдея дуже добре пiдходить для масового вiдпочинку, без заперечень."
Добре, люба. Підходить. Просто я не пробував, тому й не знаю. Тенніс, так тенніс. В прямому сенсі. Обома руками "за".

"если с тенисом не выйдет, можем сыграть в бадминтон на пл. Свободы или в любом парке. (две ракетки и два воланчика имеются точно, могу еще парочку пробить)"
У меня - 4-ре ракетки. Только что-то сомневаюсь, что это интересная игра. Кстати, в него вчетвером играть интересней. Вернее, хоть какой-то смысл появляется (командный дух).

Отредактировано Petrovich (10.09.2011 08:35)

0

27

+1
Участвую. Приеду на каблуках  :blush:  :flirt: , как и в прошлый раз  :flag:

0

28

Petrovich

Petrovich написал(а):

"Хоча iдея дуже добре пiдходить для масового вiдпочинку, без заперечень."

Цi слова вiдносяться до катання на ковзанах, будьте уважнi.

Критикувати всі ми можемо. Але не варто це робити, якщо у вас немає більш відповідного варіанту проведення дозвілля після параду.
Пропонуємо, всі версії будуть розглянуті.
Бадмінтон - теж хороша ідея. Давайте порахуємо, скільки у нас є ракеток і валанчикiв, які зможуть привести їх власники на парад. І розглянемо варіанти, де ми можемо комфортно розташуватися. Голосуємо, хто за бадмінтон, хто за теніс? Активнiше, час іде ...

0

29

ALENKA_SMILE написал(а):

Активнiше, час іде ...

Так! Вже залишилось мейже 10080 хвилин!

ALENKA_SMILE написал(а):

Цi слова вiдносяться до катання на ковзанах, будьте уважнi.

Угумс. Вже допетрав. Ну тоді однозначно не теніс.

ALENKA_SMILE написал(а):

Пропонуємо, всі версії будуть розглянуті.

По закінченню офіційної частини конференції (параду) учасники розходяться по тематичних секціях. Так завжди було. Оптимальний варіант.

0

30

Tariuss написал(а):

.Все желающие помещаются на катке и получают удовольствие

А не умеющие стоять на коньках - травмы, растяжения и натирание....

0


Вы здесь » Велофорум Херсона » Велопарад Девушек Херсона » ОcIннIй ВЕЛОПАРАД ДIВЧАТ 17 вересня 2011.


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно