Продажа велосипедов и комплектующих, квалифицированный ремонт, консультации и индивидуальный подход к каждому клиенту

Велосипеды, комплектующие, сервис

Велофорум Херсона

Объявление

Володар гори 15.03.2020 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Заходи - події ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Группа здоровья приглашает катать, катать и катать! Еженедельно 18:00 вторник и четверг ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Соревнования _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Клуб тренировок в Strava

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велофорум Херсона » Заходи - події » Володар гори


Володар гори

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Перегони в гору з роздільного старту, дистанція біля ~3км.
Інформація готується, свіжа тут: http://kom.cycling.ks.ua

0

2

http://sg.uploads.ru/vL5Xg.jpg
До уваги велосипедистів!  Відкрита реєстрація на велоперегони «Володар гори» (https://kom.cycling.ks.ua)  До участі запрошуємо всіх! Аматорів та професіоналів,  новачків та тих, для кого велосипед вже багато років є улюбленим хобі!

0

3

0

4

Положення:
https://cycling.ks.ua/events/show/1584266400
Місце проведення перегонів - набережна Парку Слави. Тож, цього року Володар Гори "переїжджає" до обласного центру!  Не змінюється формат змагань: шосейні перегони в гору з роздільним стартом.

https://cycling.ks.ua/filemanager/photos/shares/event/logo/IMG_20200205_201738.png

0


Вы здесь » Велофорум Херсона » Заходи - події » Володар гори


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2019 «QuadroSystems» LLC