Велофорум Херсона

Объявление

Володар гори 14.03.2021 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Заходи - події 2021р. ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ! _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Події федерації 2021р. _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Клуб тренировок в Strava

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велофорум Херсона » Участь у заходах » Марафон Поліська Січ 2018 26.05.2018


Марафон Поліська Січ 2018 26.05.2018

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Офіційний сайт марафону http://way.rv.ua/
Учасники марафону подолають 300 кілометрів туристичним маршрутом Рівненщини за 3 дні мальовничою природою Полісся. Марафон розпочнеться у суботу 26 травня 2018 та завершиться у понеділок 28 травня 2018.

Протягом маршруту передбачено дві ночівлі – м. Березне (КП1) та с. Маринин (КП2). Учасникам марафону забезпечується трансфер кемпінгового спорядження та інших особистих речей з Рівного до КП1, КП2 та назад у м. Рівне.

За попередньою домовленістю можливе транспортування сім’ї, або супутників учасника марафону.

На КП1 та КП2 учасників буде чекати смачна вечеря. Самі КП розташовані у мальовничих місцях Полісся на р. Случ. Усі учасники отримають сувеніри.

Марафон проводиться з метою популяризації велотуризму серед широких верств населення, а також розвитку туристичних маршрутів Рівненщини.

http://upl3.bikekherson.com.ua/t/XONJK.jpg

Карта заходу
https://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileI … layer=true

Склад команди «Діджиком» (https://digicom.ua)

1. Таточенко Віталій (Херсон)
2. Велько Дмитро (Херсон)

+1

2

0

3

0

4

+1


Вы здесь » Велофорум Херсона » Участь у заходах » Марафон Поліська Січ 2018 26.05.2018


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно