Велофорум Херсона

Объявление

Володар гори 14.03.2021 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Заходи - події 2021р. ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ! _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Події федерації 2021р. _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Клуб тренировок в Strava

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велофорум Херсона » #Что? Где? Когда? » Кубок АМІНИ


Кубок АМІНИ

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Гонка кросс-кантрі "Кубок АМІНИ" м. Миколаїв

Місце проведення с.Мішково-Погорілове.

Дата проведення
1 етап 29 квітня
2 етап 6 травня

Любительсчка МТБ гонка присвяченна відкриттю КК сезона 2018 у Миколаєві. Ціль - активізація велосипедного руху у період початку змагального сезону і підготовки до майбутніх стартів

Траса гонки - кільце 2 км 300м знаходиться у балці між черешневим садом и селом Погоріловка.
Старт першого заїзду в 11.00.
Реєстрація учасників с 10.00 на місці старта.
До гонки допускаються всі баєаючі. які мають справний велосипед, шолом, адекватну поведінку і гарний настрій.

Стартовый внесок
За участь у кожному етапі 50 грн

Категориії учасників і дистанції

Дівчата, жінки(без урахування віку) 5 кругів
Початківці 5 кругів
Чоловіки 10 кругов, розподіл по віку 17+, 30+, 40+, 50+

Організаторі залишають за собою право визначати категорію учасника.(У початківцях їдуть тільки початківці)

Урочисте нагородження переможців і призерів о 14.00

Перші три місця у кожній гонці по кожній категорії будуть нагородженні цінними подарунками від спонсора заходу магазина ВелоЛюкс
По сумі двох гонок у кожній категорії будуть визначенні призери і переможець Кубка тм АМІНА

Всіх участників, вболівальників і глядачів гонки чекають частування від тм АМІНА

Тел. організатора 093 552 03 06, 050 505 71 91 Анатолій

Трек https://www.gpsies.com/map.do?fileId=hncihtmysejcnbyr
Подія ФБ https://www.facebook.com/events/2027598544175161/

+1

2

Кто то с Херсона поедет?

0

3

TREK написал(а):

Кто то с Херсона поедет?

Сейчас планируем! Бюджет выходит от 120грн/чел (поездом+регистрация). Можно Автобусом но автобус ~1600 всего туда влезут орентировочно 12 человек, но может больше чуть-чуть

0

4

Бюджет:
1. Поездом от 110грн. (проезд+регистрация).
2. Автобусом~173,33грн (проезд+регистрация)  от 12 чел. Аренда автобуса (~1600грн).
плюсуемся здель, чтобы все было видно сколько нас

0

5

Если не будет никаких непредвиденных обстоятельств,
то +1.
Поездом или автобусом - не важно, но я за автобус)

+1

6

Планируется +1 6 мая

0

7

Я точно не знаю. Если в Киев не уеду, то 100% хочу автобусом.

0

8

Lihatskiy написал(а):

Если не будет никаких непредвиденных обстоятельств,
то +1.
Поездом или автобусом - не важно, но я за автобус)

Лучше автобусом. Я за автобус.

0

9

Нас всего 6 чел. Едем поездом.

0

10

Ну, поездом - так поездом)
Встречаемя на ЖД вокзале? Во сколько?

0

11

7 30 поезд  я предлагаю.в 7 00.

0

12

Кто завтра едет на кубок Амины! Поезд пригородный Апостолово-Николаев 7 04 стоит всего 3 мин. Отпишитесь в личку или наберите меня 0663428433 или вайбер

0

13

К сожалению, завтра не могу поехать.

0

14

Херсон, кто завтра на Кубок Амины?

0


Вы здесь » Велофорум Херсона » #Что? Где? Когда? » Кубок АМІНИ


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно