Велофорум Херсона

Объявление

Володар гори 14.03.2021 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Заходи - події 2021р. ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ! _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Події федерації 2021р. _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Клуб тренировок в Strava

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велофорум Херсона » Велопарад Девушек Херсона » ВеСнЯнИй ВЕЛОПАРАД ДIВЧАТ 14 травня 2011


ВеСнЯнИй ВЕЛОПАРАД ДIВЧАТ 14 травня 2011

Сообщений 91 страница 120 из 200

91

Владимир "LeaderFox" написал(а):

ВелоРыба
Целую ваши руки!!!

:writing:

0

92

Сегодня утром по радиоточке передали про проходящи завтра "Велопарад дiвчат у спiдницях"
Так, что милые мои, не подведите))
Вариант (если в юбке не возможно ехать из-за конструкции рамы) - на облегающие брючки одеваем длинную тунику, которая похожа на платье.

0

93

Загальна концепція:
Плаття, капелюшки, шарфіки, кошики, сумочки, квіти і тд. Думаю фотографія зліва максимально передає загальну концепцію.

Що робити чоловікам?
Брати фотоапарат і фотографувати. Адже таке побачиш не щодня. А головне любуватись :) Якщо всетаки не втримаєтесь і захочете покататись то тримайтесь в стороні від колони, щоб не розмити загальну картину.

ЭТО  ЛЬВОВ ТАК ГОТОВИТСЯ К ВЕЛОПАДАДУ ДЕВУШЕК!!! :cool:

Отредактировано KSY (13.05.2011 11:08)

0

94

Ирина Бондаренко (голова Асоціації велосипедистів Києва, прес-секретар НЕЦУ) написал(а):

Вітаю!

Все іде по плану, до нас приєдналися Одеса та Харків :) Тепер нас уже дуууууже багато :)

1. Я вам надсилаю прес-реліз, який треба роздрукувати та роздавати журналістам, які прийдуть. Ви можете його виправити, якщо хочете. Друкувати штук 10, щоб не надто багато паперу псувати.

2. Також надсилаю вам листівки (Велопарад для людей :), які я друкуватиму, аби роздавати перехожим. Бо всі часто питають: а що це у вас відбувається? А я їм раз - і листівку. По чотири на одній сторінці, і зворотній текст.
Можете трохи змінити текст, щоб не було про Київ, і роздавати. Можете штук десять теж роздрукувати двосторонніх, бо навряд чи більше 40 роздасте. Роздавати може хтось, хто не їде велосипедом, але хоче приєднатися.

3. Листок, на який варто записувати, які журналісти до вас прийшли. Щоб ви потім могли знайти, що вони про вас показали.

4. Хто не встиг, але не хоче проблем з владою - занесіть Повідомлення про акцію в вашу мерію. У додатку - мій варіант повідомлення про іншу акцію, але текст можете собі скопіювати, щоб багато не думати.
Зрештою, це не обов"язково, тому що у вас НЕ АКЦІЯ, а просто СПІЛЬНИЙ ПРОБІГ, і якщо міліція буде щось таке питати - ви їм так і відповідайте.

Удачі, я на зв"язку!
Іра.

Спасибо Ирине за помощь, Листовки я подготовлю, ребята и девчёнки, кто не на велосипеде, поможете в раздаче, листовок прохожим и журналистам.
Явору поручила запись координат журналистов.

0

95

KSY, одевай малышку в платьеце ))) - будет изюминкой нашего парада))

0

96

а я беру мальчишек.чтоб девчонкам не было скучно.в такие моменты хочтся дочечку :flag:

0

97

ALENKA_SMILE написал(а):

KSY, одевай малышку в платьеце ))) - будет изюминкой нашего парада))

ВСЕ БУДЕТ!!!! :flag:

0

98

Хельга написал(а):

.в такие моменты хочется дочечку

Никогда не поздно  ;)  ждем от тебя дочечку.

0

99

Собирался подъехать, одним глазком взглянуть на это безобразие, но теперь не знаю, успею ли -- пришла директива из центра, всех загоняют на субботник на 9.00 завтра. Впрочем, если освобожусь пораньше, то подъеду. 8-)

0

100

http://cs5902.vkontakte.ru/u85767772/117105483/y_dd8e9ce9.jpg
Женя, велик вот такой - сиденье еще можно поднять, а вообще можно будет малого велик взять для общего фото. :flag:

0

101

Итак, по предварительным подсчётам из девушек едут:
1. Хельга
2. Алёнка Смайл
3. Маша Рыженко
4. Женя Муза+ маленькая Катюша
5. Ксюшина малышка 5ти лет
6. Марго
7. Валентина
8. Трики Вики
9. Настя Самойлова
10. Лера
11. Жена Амор(а) + дочурка (очень просим)

Пока что всё, девчёнки- смелее!!!
:flag: Обкатала сегодня корзинку  ^^ И познакомилась с новой участницей Лерой на Джаинте )))

0

102

Алена, уточните, пожалуйста, время и место старта и, желательно, маршрут велопрогулки. Мне еще надо жену уговорить и дочь. Жена стесняется - не очень уверенно держится в седле. Надеюсь, у нас получится присоединиться.

0

103

Коли:
14 травня, субота (тобто ЗАВТРА), початок 12:00 (просимо не запiзнюватись, як це полюбляють дiвчатки)
об 11:55 усі дівчата вже мають вишикуватися у колони.

Концепція:
Тільки дівчата
.
Спідниці, сукні, шалики, капелюшки, кольорові колготи, квіточки.
Можна, хто вміє, прикрутити кошик на кермо. Відповідно, з’являються цуцики, квіточки, овочі, яблука, сумочки тощо.
Хто може, вдягає туфлі на підборах. Хто не може – просто взуття, яке по стилю підходить. Ніяких контактів!

Де:
Старт: Просп.Ушакова, к/т Ураїна - Комсомольский парк - парк Слави (за бажанням) - парк Ленiна
Фініш: просп. Суворова (кав'ярня за вибором, пропоную "Чiлентано", або де смачне морозиво"Перфетто" (напроти можна пристiбнути велосiпеди кругом лавочки) беремо троси)

Що ми там робимо:
а) Далі групою йдемо пити каву у кав’ярню.
Потім кличемо адміністратора і просимо, аби він забезпечив на наступний раз нам велопарковку (це опціонально, хто хоче – той кличе).
Потім можна просто поговорити про чоловіків.
б) Можна придумати іншу програму. Пропонуйте!

Запитання і відповіді:
Чи можуть чоловіки також брати участь?
Можуть, якщо вони вдягнуть спідницю і туфлі на підборах.
Або ще поряд з фотоапаратом можуть бігти.

Буде сформован охоронний ескорт чоловiкiв.
Прохання, вiд мене, до наших улюблених хлопцiв : при пересуваннi групи дiвчат, рухатися Вам окремою групою, позад нас.
Поперед нас може рухатись (звiсно не затуляючи дiвчат) ОПЕРАТОР, який буде монтувати фiльм, та для фотографiв окремо, по проханню, ми можемо зупинятись в мальовничих мiсцях

Обов"язково запам'ятайте, це НЕ АКЦІЯ, а просто СПІЛЬНИЙ ПРОБІГ,

Ідея:
Показати, що велосипед - не тільки вид спорту, а й вид транспорту, на якому цілком можна їздити у звичайному одязі.
Ще одна ідея:
Після завершення велопробігу заїхати в різні кав"ярні міста, випити там кави, поговорити про чоловіків, а також взяти у них книгу скарг і пропозицій і написати туди: "Прошу ваш заклад встановити велопарковку".

0

104

девочки так девочки.удачи вам :yep:

0

105

Девчёнок и не слышно, все меряют наряды  :love:

0

106

я прошу прощения за скоротечность событий в моей жизни, но мне позвонили с нового места работы и я завтра уезжаю. так что подъеду просто к вам на 12, а на 14 надо быть в другом месте уже.

0

107

Марго написал(а):

так что подъеду просто к вам на 12, а на 14 надо быть в другом месте уже.

На велике?

0

108

у марго нету другого траспортного средства=)значит на велике

0

109

еду завтра к вам. встретьте меня кто-то в 11.00-11.30 у автовокзала =) хочу на все посмотреть))

0

110

Heitaver, только если ты возьмёшь Николаевских велодевочек  :crazy:
Я занята буду в это время.  :dontknow:

0

111

Нет, к сожалению я даже мальчиков не беру, еду сам. и то утром буду по погоде смотерть. ато не ясно еще с дождиками

0

112

Если будет у нас желание, можем по тротуару проехаться к ЖД вокзалу, а после в парк.
Если придите, а нас уже нет, звоните о5о 771 76 76 Алёна.
http://cs4730.vkontakte.ru/u14273945/113126384/y_d57763bd.jpg
http://cs4730.vkontakte.ru/u14273945/113126384/y_f89ef67e.jpg

0

113

Девочки в гламурных юбочках из хрюши, а парням в чём? Впрочем я знаю, но врядли будет время,надо комп в ремонт тарабанить.
http://content.foto.mail.ru/mail/komikadzevs/_myphoto/i-357.jpg

Отредактировано KomikadzeZVS (13.05.2011 23:55)

0

114

KomikadzeZVS написал(а):

Девочки в гламурных юбочках из хрюши, а парням в чём? Впрочем я знаю

ДААААААААА!!!  :rofl: Тогда никто нас точно не обидит :cool:

0

115

Чет я не понял, в 12 вы встречаетесь и два часа будете ехать от украины через парк до Суворова?

0

116

Stasyan написал(а):

Чет я не понял, в 12 вы встречаетесь и два часа будете ехать от украины через парк до Суворова?

Нет же, в два часа мы уже точно всё мороженное в Перфетто съедим  :blush: )) А что я разве что-то говорила про два часа?  :question:

0

117

Я ж написал, что чет не понял:) просто у меня много свободного времени нет, но одним глазом на это все взглянуть хочется.

0

118

Ну, что, красивые, поехали кататься  :flag:  :flirt:  :love:

0

119

УРААААААААААААА)) Мы чудесно провели парад)))  :flag: Каждому лично огромное спасибо!!!

0

120

ALENKA_SMILEпоздравляю :cool: давай фото

0


Вы здесь » Велофорум Херсона » Велопарад Девушек Херсона » ВеСнЯнИй ВЕЛОПАРАД ДIВЧАТ 14 травня 2011


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно