Продажа велосипедов и комплектующих, квалифицированный ремонт, консультации и индивидуальный подход к каждому клиенту

Велосипеды, комплектующие, сервис

Велофорум Херсона

Объявление

Группа здоровья приглашает катать, катать и катать! Еженедельно 18:00 вторник и четверг __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Соревнования __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Клуб тренировок в Strava __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Збираємо команду на Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!» 19 травня в парку Дубки (м. Київ) __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ День рождения Велофорума в Лукоморье. Нам 8 лет! (21 апреля 2018 в 11:00 "Салют")

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велофорум Херсона » #Что? Где? Когда? » "Купало" Старая Збурьевка 20.07.2013


"Купало" Старая Збурьевка 20.07.2013

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Запрошуємо вас на "свято Купала в Старій Збур'ївці", яке буде відмічатися в Дєнь Зємли Свята Расы 20.07.2013.(лето 7521,08.27).
На березі річки Дніпро,(місце проведення - http://wikimapia.org/#lang=en&lat=4 … 18&m=b )
Історично цей день був днем літнього сонцевороту. Ім'я ж святу дав Купало — славянский бог земних плодів.
Яке ще літнє свято здатне подарувати таке розмаїття вражень і залучити вас в романтичну атмосферу вечора в українському селі? Де ще ви зможете повністю поринути в справжню слов'янську культуру з її народними традиціями? Тільки у нас, в селі Стара Збур'ївка:
Програма свята:
частина перша.
16:00
«Ярмарок Розваг»:
Продаж екологічно чистих продуктів (фруктів, овочів, меду, різноманітних трав та іншого). Щорічний конкурс «Із сиром пироги»(кращі господині села пригощатимуть усіх бажаючих смачними пирогами), конкурс на кращий квас, силові конкурси та показовий виступ Чемпіона Європи В. Рагушенко та його учнів, виставка-продаж робіт по дереву, розіграш лотереї, виставка місцевого художника О.Колісніченка, приготування у великих казанах на відкритому вогні: козацького кулішу та рибацької каші, фірмовий Збур'ївський шашлик від Робіка, а також повернутися в минуле, вам допоможуть наші гост і- Центр живої історії та реконструкції «Олешшя», та об'єднання козаків "ТО Гідні Нащадки Славних Запорожців". Різноманітні атракціони для дітей та дорослих(байдарки, надувні гірки, батути, тір, карнавальні костюми, солодка вата та інше).
Виступи народних колективів та музик, з різних, районів, та областей.
друга частина:
21:00 Офіційна частина фестивалю
Запалювання вогнища, спалювання Марени, водіння хороводів, стрибки через вогнище під живий звук барабанів та народних інструментів
Театралізована постановка «Купальська ніч»:
за участі художньої самодіяльності Старозбур' ївського БК, «Дніпрової Чайки», ансамблю народної пісні «Перепілочка» , ансамблю народних інструментів «Ладоніта» c.Чулаківка.
Виступ естрадно циркової студії Jin Roh(Фаер-шоу)
Пускання вінків по річним хвилям .
22:30
Виступи рок-гуртів:
«Бревіс»(Херсон), «Лабораторія»(Гола Пристань), «Исповедь»(Цурупинськ).
На завершення масовий запуск небесних ліхтариків.

Для гостей буде запропоновано наметове містечко, яке буде охоронятися.

Організатор: Старозбур'ївська молодіжна громадська організація «Дніпрова Чайка», Старозбур'ївський Будинок культури, Старозбур'ївська Сільська рада, Старозбур'ївська Сільська Бібліотека.
за додатковою інформацією звертатися за тел.Шевченко Павло 0997478065, Рудковська Анастасія 0660630323, Рудковська Ірина 0997477306
сайт фестивалю http://ivanaday.org.ua/
група в контакте http://vk.com/ivanaday2013
група в facebook facebook.com/groups/dniper.gull/
електронна пошта paysonkrays@yandex.ru

PS: Обсуждение прошлого года - Херсон- Ст.Збурьевка 23.06.2012 52 км (жизнь на природе в палатках)

Теги: Купало, Старая Збурьевка, Днепр

0

2

Нашла Наше фото у ребят. Нас буксирчик толкает :) Это мы только подходим.
http://cs421821.vk.me/v421821750/6dfe/1Zjhg7rVlKE.jpg

Хорошо было. Можно что-то придумать :)
http://cs303101.vk.me/v303101945/1c88/-OkbwY2k4TI.jpg
http://cs303101.vk.me/v303101945/1c9a/PmEEueTMWaU.jpg

0

Похожие темы


Вы здесь » Велофорум Херсона » #Что? Где? Когда? » "Купало" Старая Збурьевка 20.07.2013