Продажа велосипедов и комплектующих, квалифицированный ремонт, консультации и индивидуальный подход к каждому клиенту

Велосипеды, комплектующие, сервис

Велофорум Херсона

Объявление

#halloween_race ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Группа здоровья приглашает катать, катать и катать! Еженедельно 18:00 вторник и четверг ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Соревнования _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Клуб тренировок в Strava

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велофорум Херсона » Песочница » первая велодорожка во Львове


первая велодорожка во Львове

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

велодорожка во Львове

0

2

Хельга, у меня не работает (((((

0

3

а это, что-то с сайтом стб вчера все работало :dontknow:

0

4

попробуй здесь http://board.lutsk.ua/index.php/topic/66523/  :flag:

0

5


Не могу удержаться и вставлю статью
Сьогодні львівські велосипедисти промаркували велодоріжок більше, ніж будь-коли спромоглась міська влада

Сьогодні львівські велосипедисти промаркували велодоріжок більше, ніж будь-коли спромоглась міська влада

http://lh4.ggpht.com/_RYOwfbZwK3A/TIdhiyYdp4I/AAAAAAAAD0E/flrbVzfGLhw/s720/DSC_0038.JPG
http://lh3.ggpht.com/_RYOwfbZwK3A/TIdhk0f8NbI/AAAAAAAAD0E/nhT0hiN6PlQ/s720/DSC_0045.JPG

http://roverompolvovu.files.wordpress.com/2010/09/dsc00117.jpg

Вранці, на площі біля Львівської Опери зібрались десятки велосипедистів аби вкотре привернути увагу до проблеми велосипедної інфраструктури міста.
Минулого тижня головний архітектор Львова Юрій Криворучко сказав, що велосипедистам потрібно купити бочку фарби і власноруч намалювати велосипедний маршрут.
Також, нещодавно, міський голова Львова Андрій Садовий запевнив громаду міста в тому, що при реконструкції вулиць Стрийської та Кульпарківської буде враховано потребу у велодоріжках. Цього теж не було виконано. Є очевидним, що міські чиновники лише вміло висловлюють популістичні гасла на зустрічах з пресою.
Ініціативна група велосипедистів вирішила провести акцію у відповідь на ці висловлювання, і показати, що місту потрібні не гасла, а дії.
Як і “заповідав” Криворучко акцію розпочали біля Опери і малювали жовтою фарбою. На узбіччі проспекту Свободи учасники акції малювали велосипедну розмітку та звернення до міської влади.
Дехто з учасників уже встиг її охрестити велодоріжкою імені Андрія Садового.
Маркування спеціально наносили недбало, кривими лініями, без точних обрахунків та вимірів.
За словами велосипедистів, це має символізувати ставлення влади до питання велоінфраструктури міста. Також, крива лінія велодоріжки має показувати як велосипедистам доводиться маневрувати поміж нелегально припаркованими авто на забитих заторами вулицях.
Завершивши розмічати, учасники проїхали колоною по першій промаркованій велодоріжці у Львові.
Проте глузлива манера акції розізлила декількох львівських водіїв, які порушили ПДР, і припаркували свої авто у забороненому місці. Саме цією частиною дороги велосипедисти прокладали доріжку. Захищаючи власні авто, вони агресивно викрикували різноманітні образи і погрози. Це ще раз показує, що проблема толерантності між водіями та велосипедистами існує.
Оскільки метою блогу “Ровером по Львову” є вирішення і цієї проблеми, то автор закликає велосипедистів поводитись на дорозі адекватно та без порушень ПДР – це, в першу чергу, потрібно для вашої безпеки та для того, аби довести громаді, що ми справді є повноцінними учасниками руху. А водіям рекомендую дослухатись до порад, які допоможуть уникнути неприємних інцидентів з велосипедистами.
Варто зазначити, що організатори повідомили про акцію Управління ДАІ у місті Львові та Львівській області, а також, запросили пана Криворучка побачити велодоріжку на власні очі. Ні працівників дорожньої служби, ні Управління архітектури міста на акції побачити не довелось.
Більше фотографій та відгуки про акцію у пресі опублікую згодом.
Маю надію, що ця акція ще раз нагадає усім, що місто потрібно будувати для людей!

ФОТОАЛЬБОМ

http://lh5.ggpht.com/_RYOwfbZwK3A/TIdhqnArV_I/AAAAAAAAD0E/OLs0Ps8i2JY/s720/DSC_0050.JPG

Як можна так паркуватись???

0

6

я так вважаю що це марна трата грошей на фарбу ,але це е перший крок до того щоб робили іх справжні

0

7

ALENKA_SMILE написал(а):

Не могу удержаться и вставлю статью

ага понравилось :D Это мама мне вчера рассказала про эту новость, она вместе со мной начала приобщаться к велосообществу. Даже уже задумывается о покупке вела. :flag:

0

8

Хельга написал(а):

Даже уже задумывается о покупке вела.

:cool:

0


Вы здесь » Велофорум Херсона » Песочница » первая велодорожка во Львове


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC